THE CRUMB.

Turned out wonderful! :-). The taste is only something I could get if I paid $5.00 a loaf and to think I use to do that....... Well No More I Say!!!! :-) :-) :-) THANK YOU EVERYONE! For your words of encouragement and wonderful recipes. Learning everyday.
- Log in or register to post comments
- 2 comments
- View post
- paleo4ever's Blog